Roubenky

Odlište se ekologickou roubenou stavbou. Bydlete zdravě a přirozeně.

Naše roubenky jsou nejen esteticky působivé, ale také ekologicky šetrné a energeticky výhodné. Dřevo jako stavební materiál má jedinečnou schopnost regulovat vlhkost a udržovat příjemnou teplotu po celý rok. Jeho vůně a textura navíc vnesou do vašeho domova jedinečnou atmosféru a poskytnou zdravé prostředí (a klima) pro život.

V naší nabídce najdete nejen moderní roubenky, ale také ty v klasickém, tradičním stylu. Ať už zvolíte jakýkoliv design, naše roubenky mohou sloužit nejen jako objekt k rekreaci, ale také k trvalému bydlení.

Kvalita a tradice

Osvědčené postupy stavby a poctivě opracované výběrové dřevo zaručují maximální kvalitu každé naší realizace

Praktičnost a rychlost stavby

Roubenky vynikají nejen svým tradičním vzhledem, ale také praktickými výhodami, jako je rychlá výroba i montáž, minimální sesedání stavby, stabilita a pevnost.

Elegance a variabilita

Estetika roubenek odráží tradiční řemeslo, eleganci přírodních materiálů a moderní design. Variabilita těchto staveb umožňuje vytvořit osobitý domov s jedinečným vzhledem.

Čím se vyznačuje roubenka

Rychle hotová, variabilní stavba

Stavba roubenky je rychlá a lze ji realizovat v průběhu celého roku. Interiér si můžete uspořádat zcela podle svých představ.

Ekologické a komfortní bydlení

Bydlení v roubence je nejen pohodlné, ale také ekologické, tedy udržitelné a šetrné k přírodě i našemu zdraví. To vše navíc za cenu srovnatelnou se zděnou stavbou.

Výborné mikroklima

Těšit se můžete na výbornou tepelnou izolaci a příjemné mikroklima.

 Kvalitní řemeslná práce

Stavba je vyřezávána ručně (v případě obvodových stěn tzv. na sraz na CNC strojích), a to v kvalitě odpovídající našim dlouholetým zkušenostem. Výsledek je tedy naprosto precizní.

Vyberte si typ stavby srdci nejbližší

Stavíme na území celé České republiky a Slovenska.

Na co v Jimber klademe důraz?

Kvalitní práce

Zakládáme si na nejvyšší možné kvalitě námi realizovaných staveb. Při práci s dřevem si užíváme si každý detail, díky čemuž jsou naše stavby maximálně precizní.

Férová cena

Chceme, aby byly naše stavby pro lidi finančně dostupné a stanovujeme proto férové ceny.

Individuální přístup

Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně a snažíme se nanejvýš vyhovět jejich představám.

udrzitelnost (1)-svg

Udržitelnost a zdraví

Záleží nám na tom, aby naše stavby zanechali co nejnižší ekologickou stopu a poskytovaly zákazníkům zdravé místo k žití.

Jak se staví roubenka?

Výroba roubenky nám trvá zhruba měsíc, přibližně týden poté zabere její sestavení na místě. S výrobou roubenky však můžeme začít již v momentě, kdy se začne zhotovovat základová deska a stavba je pak velmi rychlá.

Naše firma je schopna realizovat veškeré dílčí části stavby –⁠ od návrhu projektu, přes zajištění materiálu a montáž roubenky, až po vybavení interiéru nábytkem na míru.

Reference našich zákazníků

Martina Lízlová
Read More
Prozákaznický přístup ze strany pana Mifky je na prvotřídní úrovni. Na jeho doporučení jsme zvolili projektanta pana Karbana, se kterým spolupracovat byla též jedna radost. Při samotné realizaci je nutno vyzdvihnout: velmi vstřícná komunikace, každodenní kontrola stavby, přátelská atmosféra na staveništi. V neposlední řadě čisté staveniště, které bylo vždy řádně uklizeno. Pro realizaci hrubé stavby z hranolů z mokrého dřeva jsme si nemohli vybrat lepší firmu, nežli Roubené chaty. Děkujeme, Lízlovi.
Tomáš Přívratský
Read More
Když to celkově shrnu, nevyskytly se žádné komplikace a vše proběhlo podle domluvy. Firmu pana Mifky mohu jen doporučit ostatním stavitelům. Jsme spolu i nadále v kontaktu, neboť občas potřebuji poradit v dalších fázích při dokončování stavby, kterou děláme již svépomocí.
Jiří Juras
Read More
V rámci projektu rekonstrukce rekreační chaty jsem požadoval a našel kvalitní řemeslníky, profesionální přístup a neocenitelné poradenství v oblasti nátěrů a údržby roubených staveb. Chata byla dokončena včas a podle všech dohod a byl řádně veden stavební deník. Během realizace udržovala firma vždy pořádek na staveništi a veškerá komunikace investora, realizátora a stavebního dozoru probíhala korektně a věcně. Z pohledu zákazníka chci s odstupem vyzvednout okamžik, kdy jsme byli od Ing. Jana Mifky pozváni na dílnu, kde se roubenka vyřezávala a viděli jsme i tuto část procesu.
Marketa Bartunkova
Read More
Výborná komunikace, dokonalé řemeslné zpracování, rychlá montáž, dobrá nálada na stavbě - to vše je firma pana Mifky a ještě mnohem víc.
Jan Brlica
Read More
Naprosto super profesionální přístup. Splnili všechna očekávání a velmi vřelý přístup pana Mifky. Roubenka nám děla velkou radost.
Rostislav Durďák
Read More
Chtěl jsem tímto moc poděkovat výše zmíněné firmě za skvělý přístup, dochvilnost ,jednání a nadstandardní služby a servis v rámci stavby mého domu. Rostislav Durďak
Petr Fryc
Read More
Perfektní komunikace přímo s majitelem firmy, precizní a rychlá realizace roubenky. Jsme moc spokojeni, určitě doporučujeme.
Štefan Križan
Read More
Dobrá práce, skvělý přístup k zákazníkovi před, během i po dokončení stavby. Můžu jedině doporučit!!!
Martin Tálský
Read More
Férovost a spolehlivost. S panem Mifkou jsme postavili bytelnou roubenou chatu pro celoroční bydlení. Doporučujeme.
Previous
Next