Zásady ochrany osobních údajů

 

Ochrana osobních údajů je pro nás důležitá. V následujícím dokumentu vás informujeme, jaké osobní údaje zpracováváme, proč je zpracováváme, na jak dlouho a jaká jsou vaše práva.

Kdo je správce?

Správce osobních údajů na webu www.jimber.cz je Roubené stavby s.r.o., se sídlem Slíny 1467/3, 628 00 Brno – Líšeň,  IČ 05413672, Spisová značka: C 95228 vedená u Krajského soudu v Brně (dále jen Správce).

Jak nás můžete kontaktovat?

V případě dotazu použijte prosím tel.: +420 731 469 319 nebo e-mail: info@jimber.cz.

Kdy zpracováváme vaše osobní údaje?

Vaše osobní údaje zpracováváme v případě odeslání kontaktního formuláře ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen ​„Nařízení“). V případě odeslání kontaktního formuláře zpracováváme tyto osobní údaje:

  • E-mailovou adresu
  • Jméno a příjmení
  • Telefon
  • Text zprávy

Tyto osobní údaje je nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje čl. 6. odst. 1 písm. b) Nařízení. Tyto osobní údaje budou Správcem zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy, nejdéle 1 rok od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování. 

 

Jaká jsou vaše práva?

Vezměte na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

Požadovat po nás informaci o tom, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, případné žádat kopii těchto osobních údajů, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě a bude proveden jen v případě, že zájmy společných správců nepřevažují nad vaší ochranou soukromí, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů