Tiny house

V dnešní době, kdy v centru pozornosti stojí hodnoty jako udržitelnost a minimalismus, se tiny housy stávají stále populárnější volbou pro ty, kdo hledají efektivní a kompaktní bydlení. Není se čemu divit – představují symbiózu funkčnosti, estetičnosti a snahy o snížení ekologického otisku.

Úsporná konstrukce

A-frame house vyžaduje méně materiálu a představuje tak úspornější variantu stavby.

Moderní design

Atraktivní vzhled a unikátní konstrukce dělají z těchto staveb skutečný designový klenot.

Rychlé dokončení stavby

Díky jednoduché konstrukci a montáži trvá proces realizace kratší dobu.

Velké možnosti na malém prostoru

A-frame house

Mezi širokým spektrem tiny house architektury vynikají A-Frame domy pro svůj jedinečný tvar a styl. Tyto domy jsou pojmenovány podle své charakteristické střechy, která vytváří písmeno „A“. Výhoda tohoto designu je nejen jednoduchost konstrukce, ale také útulnost a zároveň prostornost interiéru.

Na co v Jimber klademe důraz?

Kvalitní práce

Zakládáme si na nejvyšší možné kvalitě námi realizovaných staveb. Při práci s dřevem si užíváme každý detail, díky čemuž jsou naše stavby maximálně precizní.

Férová cena

Chceme, aby byly naše stavby pro lidi finančně dostupné a stanovujeme proto férové ceny.

Individuální přístup

Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně a snažíme se nanejvýš vyhovět jejich představám.

udrzitelnost (1)-svg

Udržitelnost a zdraví

Záleží nám na tom, aby naše stavby zanechali co nejnižší ekologickou stopu a poskytovaly zákazníkům zdravé místo k žití.

Jak se staví
A-frame house?

Jedná se v podstatě pouze o krov domu s větším sklonem střechy (kolem 60° místo standardních 40° až 45°). Výhodou je tedy značná úspora materiálu v porovnání s klasickou roubenkou, dále pak rychlejší výroba i výstavba. A-frame house lze stavět jak na základovou desku, tak na betonové patky. 

 

Pro zvětšení prostor v (přízemí i v 2. nadzemním patře) se často montují vikýře. Vhodné jsou v případě těchto staveb nadkrokevní izolace, díky nimž jsou vidět všechny tesařské konstrukce domu a zvětší se prostor uvnitř. 

Podívejte se na naše realizace

Reference našich zákazníků

Martina Lízlová
Read More
Prozákaznický přístup ze strany pana Mifky je na prvotřídní úrovni. Na jeho doporučení jsme zvolili projektanta pana Karbana, se kterým spolupracovat byla též jedna radost. Při samotné realizaci je nutno vyzdvihnout: velmi vstřícná komunikace, každodenní kontrola stavby, přátelská atmosféra na staveništi. V neposlední řadě čisté staveniště, které bylo vždy řádně uklizeno. Pro realizaci hrubé stavby z hranolů z mokrého dřeva jsme si nemohli vybrat lepší firmu, nežli Roubené chaty. Děkujeme, Lízlovi.
Tomáš Přívratský
Read More
Když to celkově shrnu, nevyskytly se žádné komplikace a vše proběhlo podle domluvy. Firmu pana Mifky mohu jen doporučit ostatním stavitelům. Jsme spolu i nadále v kontaktu, neboť občas potřebuji poradit v dalších fázích při dokončování stavby, kterou děláme již svépomocí.
Jiří Juras
Read More
V rámci projektu rekonstrukce rekreační chaty jsem požadoval a našel kvalitní řemeslníky, profesionální přístup a neocenitelné poradenství v oblasti nátěrů a údržby roubených staveb. Chata byla dokončena včas a podle všech dohod a byl řádně veden stavební deník. Během realizace udržovala firma vždy pořádek na staveništi a veškerá komunikace investora, realizátora a stavebního dozoru probíhala korektně a věcně. Z pohledu zákazníka chci s odstupem vyzvednout okamžik, kdy jsme byli od Ing. Jana Mifky pozváni na dílnu, kde se roubenka vyřezávala a viděli jsme i tuto část procesu.
Marketa Bartunkova
Read More
Výborná komunikace, dokonalé řemeslné zpracování, rychlá montáž, dobrá nálada na stavbě - to vše je firma pana Mifky a ještě mnohem víc.
Jan Brlica
Read More
Naprosto super profesionální přístup. Splnili všechna očekávání a velmi vřelý přístup pana Mifky. Roubenka nám děla velkou radost.
Rostislav Durďák
Read More
Chtěl jsem tímto moc poděkovat výše zmíněné firmě za skvělý přístup, dochvilnost ,jednání a nadstandardní služby a servis v rámci stavby mého domu. Rostislav Durďak
Petr Fryc
Read More
Perfektní komunikace přímo s majitelem firmy, precizní a rychlá realizace roubenky. Jsme moc spokojeni, určitě doporučujeme.
Štefan Križan
Read More
Dobrá práce, skvělý přístup k zákazníkovi před, během i po dokončení stavby. Můžu jedině doporučit!!!
Martin Tálský
Read More
Férovost a spolehlivost. S panem Mifkou jsme postavili bytelnou roubenou chatu pro celoroční bydlení. Doporučujeme.
Previous
Next