Moderní roubenky

Láká vás stavba ze dřeva a zároveň si potrpíte na moderní vzhled? Dáváte přednost minimalismu, jednoduchosti a designu evokujícímu otevřenost a volnost? Naše roubenky spojují eleganci dřeva s veškerými výhodami moderního bydlení. Využíváme inovativní technologie pro váš maximální komfort a zároveň zde zůstává zachována ekologičnost a autentický, hřejivý prvek dřeva.

IMG_3744
Sobotín

Klasické roubenky

Tradiční roubenky spojují historickou eleganci s moderními standardy. Věnujeme maximální péči každému detailu, abychom zachovali autentičnost a krásu tradičních roubenek. Vysnili jste si stavbu z masivního dřeva, s nápaditým štítem, ručně vyřezávanými detaily a skutečně osobitým vzhledem? Toužíte po domově, v němž se snoubí historické kouzlo s pohodlím moderního bydlení? Klasická roubenka pro vás bude to pravé.

A-frame house

Mezi širokým spektrem tiny house architektury vynikají A-Frame domy pro svůj jedinečný tvar a styl. Tyto domy jsou pojmenovány podle své charakteristické střechy, která vytváří písmeno "A". Výhoda tohoto designu je nejen jednoduchost konstrukce, ale také útulnost a zároveň prostornost interiéru.

Poloroubenky

Jak skloubit eleganci tradičních roubenek s funkčností moderní architektury? Odpovědí jsou poloroubenky – roubenky s částečně zděným přízemím. Tyto stavby kombinují atmosféru a kouzlo klasických roubenek s praktičností a účelností současného stavitelství. Souhra dřeva a moderních stavebních materiálů představuje mnohé výhody a propůjčuje poloroubenkám tradiční vzhled na podkladě pevné a odolné konstrukce. Představují tak inteligentní řešení zaručující pohodlí, variabilitu a v neposlední řadě unikátní vzhled vašeho domu.